Leden 2009

ani nevím, co to je:D

30. ledna 2009 v 19:59 -) Kecání, nesmysly atd.
Jen tak jsem se nudila a prostě skládala věty, jak mě to napadlo, tkže z toho vzniklo tohle, naprostá nesmyslnost:D..

Chopit se tvé dlaně,
dívat se ti do očí,
při rýmování luně,
než tvá touha odbočí,
svírej mě v náručí,
a nenech mě zemřít..

Než nebe tě naučí,
aby tvá láska neosiřela,
bez zbytečných hoří,
jako holubice odletěla..

Kráčej se mnou podél břehu,
prsty máčej v mořských vlnách,
dovol proudit vůni tvého dechu,
a sni v průhledných dálavách..

Dej volnost své lásce,
nedej život v sázce,
padej se mnou do nekonečna,
má touho, pýcho sličná..

Poslední květina

15. ledna 2009 v 20:37 -) Jednorázovky
Prosím, neukamenujte mě za tuto další neveselou jednorázovku.. já si prostě nemůžu pomoct a musím pořád chrlit něco takového.. :D

Nekonečné moře lemovalo nevelkou písečnou pláž, po níž kráčely dvě osoby. Slunce pomalu mizelo za obzor a na slané hladině vykouzlilo poslední odstíny svých paprsků. Bosí bořili svá chodidla do ještě teplého písku. Štastní, zamilovaní. Smáli se hlasitě, ale jejich bujarý smích se ztrácel ve zvuku náražejích vln o nedaleký útes. Mladí, bezstarostní. Pro co jiného by měli žít než jen pro lásku? Pro jejich lásku. Naivní.
Poslední paprsek ozářil snědou tvář, rozhodila své vlasy a nechala si s nimi pohrávat vánek, který se právě přehnal. Zakryly její obličej, chlapec s dětinskou něžností pramínek vlasů odhrnul a zadíval se do velkých, modrých očí, které miloval, do nichž by se mohl dívat až do skonání světa. Pohladil jí po tváři, ruku nechal volně spuštět po dokonalé postavě, objal ji. Když jí sevřel v náručí, zapomněl na vše..na svět kolem sebe, na starosti. Ona byla jeho oporou, jeho životem.. Kdyby jen tušil, že jí vidí naposledy, že naposledy cítí její horkost, vůni jejích vlasů, naposledy se uvidí v odrazu upřímných krásných očí, naposledy ucítí tlukot mladého srdce. Tak brzy a tak rychle..
Každý den zvonil u dveří v ruce pokaždé květinu, miloval její úsměv, miloval její zvonivý smích a hlas..i dnes tak učinil, čekal s lilií v dlaních a letmým úsměvem. A Když uslyšel kroky, rozbušilo se mu srdce, zrychleně dýchal, už jí toužil spatřit..tu pro kterou žil. A však úsměv zmizel mu z tváře, když pohlédl do uslzených očí její matky. Pochopil, nemusel se na nic ptát. Rozrazil dveře dokořán, schody bral po dvou. Strach i naděje mu prostopilo tělo, chvěl se. Ocitl se v pokoji, klesl na kolena k posteli. Neudržel květinu, upustil jí na podlahu. Třesoucí rukou chopil dlaň své milované..tak ledová..její obličej, klidný, ale tak bledý..oči měla zavřené. Rozplakal se, slzy mu bránily zaostřit. Neviděl ani neposlouchal. Ztratil to, co mu bylo na světě nejdražší. Už nikdy nebude s ní, nikdy..nikdy. To slovo ho mučilo jako nože, jež se do něho každou vteřinu zabodávají. Tak nespravedlivé. Nemyslel na to, co bude dál, věděl, že jeho cesta zde končí..tak jako její.
,,Navždy, má lásko!" Zašeptal..


Óóóóó:D

12. ledna 2009 v 19:37 -) Kecání, nesmysly atd.
Jednou budeš můj brouku!! :)):D:D


horyyy!!:)))

2. ledna 2009 v 23:08 -) Kecání, nesmysly atd.
Tk lidičky moji zlatí, zítra odjíždím na týden do Jizerských hor!!:)))..tkže se tu za tu dobu nebude nic dít:Dtk abyste se nedivili:D..no jakože moc se těším, ale z několika důvodů se mi nikam nece;)..ale tk užiju si to tam nooo:D..doufám, že pak dojedu domů bez větších úrazů:D:D..a tky budu mít přecpaný pupek,ptže v chatě s námi budou dva kuchaři,tkže mňaam mňaam:D každý den teplá a dobrá večeře, co si přát víc:D:D..aaa tk bude se mi stýskat po mé rodné Vysočině a samozřejmě po vás:-*však víte,koho se to týká;):D..tak zatím zdaaarec:D..a jak se zdraví lyžaři: hop hop hop!!!:D:D:D..