Listopad 2009

New Moon - foto

27. listopadu 2009 v 8:20 -) Twilight saga
Po roce jsem se kooonečně dočkala dalšího dílu Twilight sagy :)).. A líbil se mi více než ten první :) ty Vlkodlaci jsou nejlepší! Jsem z toho vážně nadšená a těším se už na další díl, který bude určitě taky tak skvělý :)).. tady je pár fotek :Pa tak se stalo :)

18. listopadu 2009 v 20:16 -) Kecání, nesmysly atd.
.. a tak se stalo před půl rokem něco skvělého, úžasného, nejlepšího, neočekáváného, nenahraditelného, nejkrásnějšího a nepopsatelného! .. ironií života je, že v době, kdy je vám opravdu nejhůř, potkáte vždycky někoho nového, kdo vám doslova změní život. Můžu to nazývat zázrakem? Možná :). Každý z nás asi čeká na někoho s kým by mohl tvrdit, že je nejšťastnějším člověkem na světě. A věřte nebo ne, já to cítím až nyní:) od té doby, co mám člověka, o kterém můžu tvrdit, že je moje ,spojená duše´:).. A je to tak silné, že bych svoje štěstí, svou radost chtěla ukázat úplně všem a pořád. Nikdy jsem to tak necítila, až s ním. Je to opravdu nenahraditelné. Jsem opravdu šťastná, poprvé ve svém životě! :) a nebojím se to tvrdit, naopak musím to tvrdit! :D.. celý dny, celý noci nemyslím na nic jiného.. často kolem sebe slyším, že koukám do prázdna a hned je napadne, že jsem zamilovaná. Já jen s úsměvem přikyvuju :).. A tak teď pokaždé, když vidím nějaký pesimistický článek, tak ho nazvu kravinou a nechápu, jak si to někdo může vůbec myslet. :D
Nejkrásnější je, že i když se necítím třeba nejlíp a vím, že za chvíli budeme spolu, a pak ho vidím ke mně přicházet, tak se všechno pokaždé rozzáří :) A miluji všechno, co se jeho týká.. hlas, úsměv, humor - přesně ten, který mě dokáže rozesmát :), oči, no prostě všechno.. o přitažlivosti nemluvě:P Už nikdy nikdy nikdy to nechci měnit :)..
Věř mi, že jsi to nejlepší, co mě potkalo :). Skoro nevěřím tomu, že opravdu mám :).. Kdyby se to dalo alespoň vyjádřit slovy, jenomže to nejde:D.. je to láska :) a je velká, největší!! Děkuju, že jsi!